fbpx

EXHIBICE

Ať už pořádáš ples nebo slavnost, těš se na vystoupení, které ti vyrazí dech.

Kam se vystoupení hodí?

Kamkoli, kde se něco děje. Pořádáte ples, obecní slavnost, festival, firemní večírek či veletrh? Tak nás neváhejte kontaktovat.

Na co se můžete měšit?

Těšte se na akrobatickou show, v podání našich atletů, kteří doslova létají na hrazdách a předvedou vám neskutečné výkony se svým tělem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MALÁ SHOW

Specifikace

Představí se vám dva atleti, kteří vám předvedou, že ke svým výkonům nepotřebují hrazdy, ale jenom jeden druhého. Těšte se tak na nespočet stojek a zvedaček, při kterých se vám bude tajit dech. To vše zabaleno do fascinujícího příběhu.

Počet vystupujících

2

Délka

3-5 minut

STŘEDNÍ SHOW

Specifikace

Představí se vám tři až čtyři atleti, kteří ke svým výkonům využijí i nějaké ty pomůcky. A to hrazdu a bradla. Při jejich vystoupení budete mít pocit, že skoro nic neváží.

Počet vystupujících

3-4

Délka

5-10 minut

VELKÁ SHOW

Specifikace

Naši atleti vám představí strhující příběh, který kombinuje část párové akrobacie a část na hrazdách nad kterými zůstává rozum stát.

Počet vystupujících

4

Délka

10-15 minut

REFERENCE

,,Workoutová exhibice FENIX Opava je jedním slovem úžasná. Vystupují na naší akci Tattoo Session Silesia poměrně pravidelně a pokaždé nás nadchnou něčím novým. Příběh, který je vždy k zamyšlení, skvělý výkon všech protagonistů a výborná choreografie. Krom toho, že se vám během vystoupení tají dech, myšlenka jejich společenství a poselství k mladým, kterým pomáhají změnit svůj život je úžasná.“
Martina BaierováOrganizátorka Tattoo Session
,,Vystoupení bylo pěkné a doufáme, že to ty děti navede ke sportování, protože samy vidíme, že to není úplně ideální. Nechce se jim hýbat a potřebujeme je odtrhnout od tabletů a počítačů.“
Paní učitekaZŠ Vrchní
,,Vystoupení bylo úžasné a motivující. Nadchlo nás nejenom to, jaké výkony atleti podávali na hrazdách, ale i jejich následná práce s dětmi při workshopu."
Alena WagnerováStarostka Městyse Tištín
,,Vystoupení bylo velice přínosné a pro ostatní obce jej jenom můžu doporučit. Navíc spolupráce s SK Fenix Opava je velice příjemná mohu ji jenom doporučit."
Mgr. Herbert PaveraStarosta obce Bolatice
,,Exhibici můžu vřele doporučit pro zapracování do škol, aby měly všechny děti možnost se tohoto vystoupení zúčastnit. A pro obce doporučuju vystoupení zařadit do programu pořádaných akcí."
Ing. Radim CechStarosta Města Skřipov