fbpx

Blázni do cvičení se předvedli na Tattoo session

Dne 5.10. náš sportovní klub vystoupil na již 15. Ročníku Tattoo session, kde měl možnost předvést, jak se cvičením s vlastní váhou dá překonávat gravitace.
A jak toho docílit? Přece zajímavým příběhem.

"V situacích, kdy obrázek není k dispozici pro čtenáře, pravděpodobně proto, že ve svém webovém prohlížeči vypnul obrázky nebo používá čtečku obrazovky z důvodu poškození zraku, alternativní text zajistí, že nebudou ztraceny žádné informace nebo funkce."

Tentokrát jsme naše diváky zavedli do prostředí psychiatrické léčebny, kde jsou drženi dva mladí muži s diagnózou- Závislost na cvičení.
Jednoho dne jim dojde trpělivost a chtějí lékařskému průmyslu vrátit veškerou bolest, kterou jim způsobil. Proto se rozhodnou napadnout doktora, který jde zrovna ten den na vizitu a naordinují mu pořádný šok.
Když si uvědomí, že mají vyhráno začíná se odehrávat divoká show, která jen dokazuje, jaké možné i nemožné triky je naše tělo schopné udělat a jaká síla se v těchto atletech musí skrývat.

Show končí a diváci stojí s udiveným výrazem ve tváři a odměňují nás zaslouženým potleskem.

K našemu vystoupení se vyjádřila i organizátorka akce Martina Baierová:

,,Workoutová exhibice FENIX Opava je jedním slovem úžasná. Vystupují na naší akci Tattoo Session Silesia poměrně pravidelně a pokaždé nás nadchnou něčím novým.  Příběh, který je vždy k zamyšlení, skvělý výkon všech protagonistů a výborná choreografie. Krom toho, že se vám během vystoupení tají dech, myšlenka jejich společenství a poselství k mladým, kterým pomáhají změnit svůj život je úžasná.“

I my jsme opět rádi, že jsme odvedli profesionální výkon a splnili očekávání diváků.
A na závěr chceme poděkovat našemu týmu Fenix za pomoc při stavění a stěhování náčiní-bez vás bychom to nezvládli.❤️

Ale jestli vás zajímají naše průběžné akce, tréninky či máte zájem nás jenom podpořit, tak navštivte nás na : Facebooku- https://www.facebook.com/fenixopava/  nebo na Instagramu-https://www.instagram.com/fenix_opava/

Tak zase někdy příště 🙂

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.